Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 8 hodin
Chrudim – Někdy všímaví občané přivoláním hlídky zachrání i život. Jako v úterý večer, když díky včasnému oznámení napodruhé zachránili strážníci...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Pardubice - Asistentka prevence kriminality vyrozuměla strážníky o tom, že mezi bezdomovci v jejich osadě objevila 17letou dívku. Bezpochyby...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Kriminálka stíhá 28letého muže, který týral své rodiče a sestru. Byl obviněn ze zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí.Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice – Republiková policie požádala strážníky o pomoc při pátrání po dvouletém dítěti, které se ztratilo na třídě Míru před cukrárnou.Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Dvacetiletá dívka oznámila policii, že si na jednom z internetových portálů vyhlédla mobilní telefon Apple a na jeho...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice - Krátce po půlnoci zadrželi strážníci městské policie na sídlišti Závodu míru dva opilé mladíky, kteří se bavili demolováním závory na...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice/Hradec Králové - Krajský soud poslal šestadvacetiletého muže za znásilnění své osmileté sestry na pět a půl roku do vězení s dozorem....Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - V sobotu po 19. hodině si strážníkům stěžovala majitelka bytu z Husovy ulice, že je u nich dívka, kterou si tam původně pozvala...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - V sobotu dopoledne oznámila strážníkům pracovnice prodejny Pramen v sídlišti U Stadionu krádež zboží.    ...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Pardubice - Neuvěřitelnou drzost prokázala mladá dívka, která v dopoledních hodinách přišla do služebny městské policie v Pernerově ulici. Uvedla, že...Celý článek »