Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 9 let 16 týdnů
Chrudim - V sobotu krátce po jedné hodině ráno volal na tísňovou linku 156 obyvatel ulice Za Pivovarem, aby si strážníkům stěžoval na špatně...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - V sobotu krátce po jedné hodině ráno volal na tísňovou linku 156 obyvatel ulice U Pivovaru, aby si strážníkům stěžoval na špatně parkující...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - V úterý odpoledne si strážníkům stěžoval obyvatel ze Soukenické ulice, že mu tam před vchodem do domu stojí nějaké auto. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Strážníci ve středu dopoledne vyjížděli na oznámení pod Široké schody. Anonymní oznamovatel je upozornil na to, že zde u budovy redakce...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim – Strážníci vyjížděli v úterý k několika oznámením občanů, kteří upozorňovali na bezohledně zaparkovaná vozidla.Nejprve byli v...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Obyvatelka paneláku v Čáslavské ulici naproti staré Transportě si v pondělí v 17.30 hodin telefonicky stěžovala strážníkům na špatně...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - Městští strážníci řešili v úterý během dne tři stížnosti od občanů na špatné parkování ve městě. Nejprve po půl desáté dopoledne v Pobřežní...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - V sobotu před půl jednou ráno volal městské policii návštěvník diskotéky Inferno, že tu svěřil dva své mobilní telefony kamarádovi,...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Chrudim - Obyvatel Filištínské ulice volal v úterý v 18.47 hodin na linku 156, protože nemohl zaparkovat na místě, které si zaplatil. Hlídka...Celý článek »