Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 8 let 44 týdny
H. Městec/Ronov/Prachovice/Seč - Hejtman Pardubického kraje Radko Martínek (ČSSD) se rozhodl v úterý 14. srpna navštívit několik míst v západní...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Skuteč - Ve městě se buduje nové stanoviště záchranné služby, které vyjde na pět milionů korun. Tento týden si ho prohlédl hejtman Pardubického...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Brusel/Pardubice - Hejtman Radko Martínek (ČSSD) otevřel v pátek 1. června nové sídlo Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu. Slouží k...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Pardubice/Brusel - V pátek 1. června otevře Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu novou kancelář, a to na adrese „Plzeňského domu“, Place...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Pardubice - Ocenění za péči o válečné hroby  a pietní místa převzali v úterý na hejtmanství zástupci sedmi obcí Pardubického kraje....Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Jevíčko - Hasičská mládež Pardubického a Jihomoravského kraje se o víkendu  utkala v Jevíčku O putovní pohár Malé Hané. Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Pardubice - Senátor Jaroslav Dryml (ČSSD) podal trestní oznámení na hejtmana Pardubického kraje a svého stranického kolegu Radko Martínka. Dryml...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice/Chrudim - Částkou 400 tisíc se rozhodl Pardubický kraj podpořit činnost oblastních informačních míst pro podnikatele včetně Chrudimi....Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice - Středa byla pro České dráhy v Pardubickém kraji výjimečná, neboť se v Pardubicích křtily dvě moderní vlakové soupravy ...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice - Pardubickému kraji byla v lednu poskytnuta ministerstvem vnitra dotace ve výši 4 064 000 korun na výdaje jednotek sboru dobrovolných...Celý článek »