Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 8 let 45 týdnů
Chrudim - Světová premiéra se odehrála v sobotu 17. prosince v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. V muzikálu Káča a čert rejdilo po pódiu několik...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Chrudim - Klasickou pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele uvidíte tentokrát v Divadle Karla Pippicha, a to v neděli 14. prosince v...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Pardubice - Východočeské divadlo Pardubice vydalo dvě CD s muzikály Muž z kraje La Mancha a Benny Rock´n´Roll Star. Části těchto muzikálů byly přitom...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Pardubice - Česká televize (ČT) uvede dnes večer premiéru dalšího dílu cyklu Setkání s hvězdou. Jeho hlavní protagonistkou je herečka Jana Hlaváčová...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 hodin
Pardubice – Zastupitelstvo města Pardubic rozhodlo o navýšení investice do vznikajícího kulturně vzdělávacího areálu bývalých Automatických...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Chrudim – Další velkou kauzou, kterou rozpoutal nepatrný post místostarosty Aleše Nunváře (Piráti) na facebooku a následně vygradovala tisková zpráva...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 6 dnů
Chrudim – Přijměte pozvánku do Divadla Karla Pippicha, kde v pondělí 20. ledna v 19 hodin uvidíte britskou komedii Ronalda Harwooda Kvartet...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Kulturu jde definovat těžko. Pro jednoho je kulturou koncert finské metalové skupiny Lordi, pro jiného večerní představení Našich furiantů. Jen...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Zdaleka ne každé kácení stromů na území města je zbytečné. Mnohdy jsou listnáče a jehličnany zkrátka jen mrtvou schránkou, která hrozí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Loutkářská Chrudim je festival, s nímž si město poněkud neví rady. Každý totiž ví, že primárně jde o akci „loutkáři loutkářům“ a veřejnost...Celý článek »