Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Další zabraná zeleň, stavba v zátopové oblasti v době, kdy město nesmí ani vybudovat dětské hřiště v „Jedličkách“, protože na něj Povodí...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – V létě započala stavba nové budovy územního odboru zdejší Policie ČR. Práce na suverénně nejmodernějším sídle strážců zákona v rámci celé...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice – Rada Pardubického kraje schválil na svém posledním zasedání záměr výstavby nové výjezdové základny pro zdravotnickou záchrannou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Pardubice - Nové výjezdové stanice Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje se pomalu začínají blížit realitě. Krajští radní na svém...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim – Plánovaná výstavba stanice sanitek, která má vyrůst nedaleko sídliště U Stadionu, pořádně „zamávala“ veřejným míněním. Ozývaly se totiž...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Pardubice - Rada města na svém jednání zrušila výběrové řízení na dodavatele stavby pětadvacetimetrového bazénu v Aquacentru Pardubice. Důvodem je...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim – Každému, kdo by snad na základě vyjádření městské zastupitelky a manažerky Zdravého města Šárky Trunečkové (SNK – ED) nabyl dojmu, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim/Medlešice/Slatiňany - Na zbrusu nové ubytování se mohou těšit klienti slatiňanského Domova sociálních služeb. Bude se jednat o zcela nový...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
H. Městec/Ronov/Prachovice/Seč - Hejtman Pardubického kraje Radko Martínek (ČSSD) se rozhodl v úterý 14. srpna navštívit několik míst v západní...Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Skupice u Heřmanova Městce - Voňavé klobásy, šťavnaté uzené nebo pikantní paštiku od Francouze znají spotřebitelé nejen v Pardubickém kraji. Zázemí,...Celý článek »