Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 9 let 19 týdnů
Pardubice - Operačního městské policie požádala dispečerka záchranky o pomoc ve věci psychicky nemocného muže, který byl údajně velmi agresivní....Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Pardubice - Pardubičtí radní se chystají navázat na rekonstruovanou třídu Míru a opravené přednádraží revitalizací zbývající části centra města. Na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Pardubice – Více jak 220 milionů korun získá Pardubický kraj z Evropského fondu pro regionální rozvoj na vybudování nového moderního...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Pardubice - Při preventivně kontrolní činnosti kontaktoval na Pernštýnském náměstí strážníky neznámý muž, který před nimi mluvil o tom, že chce...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - Obyvatel z Palackého ulice si časně ráno povšiml z okna svého bytu, jak se nějaký mladík dostává do aut zaparkovaných na...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Pardubice - Krátce po půlnoci volal strážníkům pracovník ostrahy prodejny Albert, že se kolem potuluje cizí pes. Současně se od volajícího dozvěděli...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - V neděli 33 minut po půlnoci volala na linku tísňového volání 156 místní žena, která si strážníkům stěžovala na rušení nočního klidu v...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Pardubice/Pardubičky - Hlídka strážníků si při své obchůzce povšimla muže, který se nebezpečně pohyboval v kolejišti železniční zastávky....Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Chrudim - Hotel Bohemia hostil o víkendu 32. ročník celostátní konference sociální psychiatrie. Lékaři zde řešili především problematiku...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek ráno byli strážníci upozornění na auto parkující v Palackého ulici přímo na parkovišti vyhrazeném pro invalidu. Strážníci...Celý článek »