Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - V pátek před polednem oznámila strážníkům prodavačka prodejny Hruška v ulici ČSA, že tam mají zadrženou zlodějku. Dotyčná dáma z...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 dny
Chrudim - V sobotu v půl jedenácté v noci si strážníkům stěžoval obyvatel z ulice ČSA, že ho obtěžují hlasitě se bavící mladíci, kteří sedí na...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Dva psi volně pobíhající bez dozoru na chodbě domu čp. 829 v ulici ČSA vystrašili v neděli před jednou hodinou ranní místního obyvatele...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - Ve středu po 20. hodině si telefonicky stěžoval strážníkům muž, který byl na návštěvě u své přítelkyně v ulici ČSA a v sousedním bytě prý...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - V neděli v 19.20 hodin zachytil městský kamerový systém muže, který vylepoval načerno plakáty. Operační pracovník městské policie...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - V těsném sousedství chrudimského "Bronxu" došlo ve čtvrtek v půl páté odpoledne k další krádeži, tentokrát v prodejně potravin Hruška v...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim - Operační důstojník Policie ČR volal v pátek krátce před polednem strážníkům, že se v blízkosti podchodu na autobusovém nádraží v ulici ČSA...Celý článek »