Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 18 týdnů
Ústí nad Orlicí - Chrudimští první ostré utkání nové sezóny zvládli. V pohárovém utkání v Ústí nad Orlicí zvítězili 2:0 a mohou se těšit na...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Ústí nad Orlicí - Chrudimští fotbalisté vstupují během přípravy do prvního ostrého utkání, v rámci Poháru České pošty se představí v Ústí nad Orlicí...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Téměř tisícovka diváků zhlédla na stadionu Za Vodojemem 3. kolo Poháru České pošty mezi Chrudimí a ligovou Olomoucí. Sigma předvedla výkon...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Pohárové soutěže přináší svoje specifikum, zejména pro celky z nižších soutěží, které dostanou v případě postupu do náročnějších kol Poháru...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Fotbaloví příznivci, kteří zavítali ve středu k Vodojemu, měli rozhodně radost. Přihlíželi totiž výhře 2:1 nad celkem Kolína, po zápase...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Příznivci fotbalového klubu MFK Chrudim se rozhodně nenudí. Nyní je čeká nabitý program. Ve středu 21. srpna se jejich klub doma utká v...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - Fotbalisté MFK Chrudim mají za sebou první mistrovské utkání, které i přes velký dril a množství tréninků dopadlo úspěšně. Výhra 2:0 nad...Celý článek »
vydáno před 10 let 17 týdnů
Chrudim - Týdny tréninků a přípravných zápasů jsou u konce, nyní se jede naostro! Ještě před začátkem sezóny přijede do Chrudimi Graffin Vlašim v...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Pohár České pošty byl definitivně rozlosován a pro MFK Chrudim nebyl příliš příznivý. V prvním kole přivítá druholigový tým Graffin Vlašim...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »