Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 16 týdnů
Břehy/Sezemice/Podhradí - Hasiči, zdravotníci i policisté měli po celou sobotu plné ruce práce. Vyráželi k desítkám dopravních nehod v ...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudim – Městská policie Chrudim se na stranu občanky nepostavila. Obyvatelka sídliště Na Větrníku totiž zpanikařila, ve výtahu došlo zřejmě ke...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – Město Chrudim vezme rekonstrukci budovy mateřské školky v ulici Na Valech 182, kde na začátku února prasklo vodovodní potrubí, zgruntu....Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Vodní kolo na bývalém Polívkově mlýně v ulici Čs. partyzánů se po letech konečně dočká generální opravy. Mlýnské kolo čeká generální oprava...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Většina veřejných budov i paneláků a bytovek v Chrudimi je dnes od ranních hodin bez dodávky tepla. Přerušení dodávek způsobily netěsnosti...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Chrudim/Třemošnice/Sezemice – Hasit celodřevěné chatky v tomto počasí je ohnivé peklo. Na vině je silný mráz, který vytváří z proudů vody prakticky...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Pardubicko/Horní Roveň – Ekologické havárii se podařilo zabránit včasným zásahem. Občané by neměli používat dle České inspekce životního prostředí do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Pardubice - Před dvěma lety objevil náhodný nálezce u obce Kladina u Sezemic velkou nádobu z bronzové slitiny. Archeologové ji datovali do období...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Bývalý mlýnský náhon, který protéká středem města, byl před lety za pomoci Holanďanů z Ede nemalými náklady revitalizován. Názory na tento...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim – Jedny z nejstarších a také nejčtenějších novin na Slovensku šíří slávu Chrudimě. „Pravda“ začátkem dubna vydala článek, v němž pochvalně...Celý článek »