Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 20 týdnů
Chrudim - Na Resslově náměstí se během silvestrovského veselí sešly ze setrvačnosti desítky mladých adolescentů, přestože zde radnice žádnou oslavu...Celý článek »
vydáno před 12 let 20 týdnů
Chrudim - Tradiční půlnoční ohňostroj na Resslově náměstí, kterým Chrudimáci každoročně slavili 31. prosince příchod nového roku, se letos už podruhé...Celý článek »
vydáno před 12 let 20 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek ve tři ráno zpozorovali strážníci na Resslově náměstí prostřednictvím městské kamery dva neznámé mladíky s kapucami na hlavách,...Celý článek »
vydáno před 12 let 22 týdny
Chrudim - Město se v současnosti pyšní bohatou vánoční výzdobou a především vzrostlým vánočním stromem na Resslově náměstí, o který se začínají...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 4 dny
Chrudim – Novoroční ohňostroj patřil sice k těm z nejpovedenějších, už rok se ale vedou v úzkých kruzích debaty, které nikam nevedou. Jestli by...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 1 den
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) informoval, že hrozilo zrušení novoročního ohňostoje v Klášterních zahradách v návaznosti na...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 1 den
Chrudim – Dobám, kdy během covidu fungovaly vánoční trhy jen mimo zraky online kamer, už odzvonilo a po letech se na přání veřejnosti vrací...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 3 dny
Chrudim – Vánoční výzdoba města Chrudim už začala a vánoční strom ze Sobětuch už brzy doplní i první stánek s punčem a svařákem, jak potvrdil...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Odpal novoročního ohňostroje proběhne v Klášterních zahradách 1. ledna 2023 od 17 hodin. Připravuje ho i tentokrát firma z Poličky,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Vánoční strom na Resselově náměstí se rozzáří v neděli 27. listopadu v 17 hodin. Přijďte se potěšit letošním krásným stromem a...Celý článek »