Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – O tom, že celá Česká republika se pomalu posouvá do jiného klimatického prostoru, není asi sporu. Přestože údajně spadne stále stejné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Opatovice nad Labem/Chrudim - I přes meziroční růst cen elektřiny a plynu převyšující v některých případech i 10% je cena tepelné energie z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim – Tradiční české Vánoce jsou již několik let „pod palbou“ Santy Clause a symbolů importovaných z USA. Vznikají občanské iniciativy a písně,...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim   - Dnes krátce před sedmou hodinou byl na operační a informační středisko hasičů oznámen požár osobního vozidla Škoda Felicia na...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - Mate supermarket své zákazníky, nebo jen někteří zaměstnanci nestíhají vyměňovat cedulky s cenami zboží? Kupující si totiž v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - Neutěšený stav okolí jednoho ze supermarketů v sousedství sídliště Stromovka je doslova nekonečným příběhem. Co se jednou podaří uklidit,...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Chrudim - Během jediného dne se chrudimští strážníci potýkali se dvěma zloději, kteří kradli v prodejnách Albert a Tesco.Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Opatovice - Zdražení tepla pro domácnosti a další odběratele o 5,5 procenta, které plánuje od 1. ledna 2014 Elektrárna Opatovice...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice, a.s. (EOP) budou od 1. ledna příštího roku dodávat konečným zákazníkům teplo za cenu 372 korun za...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Dobrý den, Chrudimské noviny opět zafungovaly a kanál byl přikryt. Otázkou je, jak dlouho na něm jistí nenechavci víko nechají, než se jim...Celý článek »