Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 den 15 hodin
Chrudim – Když zaznamenali během roku, že by jejich v současnosti nejváženější marioneta mohla být v ohrožení, začali okamžitě jednat. Řeč je o...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 5 dnů
Chrudim – Chrudim sice v minulosti lákala turisty k návštěvě sloganem, že je městem tří muzeí, příští víkend na Velikonoce ale budou mít otevřeno...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 hodin
Chrudim – Dotazník odhalil, co si myslí občané Chrudimi o svých politických zástupcích, pokud jde o kulturu. Zastupitele to dopálilo. V ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, nejstarší a největší specializované loutkářské muzeum v České republice, bylo slavnostně otevřeno 2...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim – Uvedenou věc je třeba brát samozřejmě s rezervou, je ale fakt, že od začátku října zaznamenali strážníci hned dva výjezdy do chrudimských...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim – Muzeum loutkářských kultur chystá pro návštěvníky výstavu Spejblova ceSTOvka. Po odkladech způsobených uzavřením kulturních zařízení v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Muzeum loutkářských kultur je pro návštěvníky až do odvolání uzavřené, ale i tak je připraveno na listopad a prosinec velké množství on-...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Pardubice – V areálu bývalých automatických mlýnů vznikne do roku 2023 kulturně  vzdělávací centrum. Dodavatelem se stala ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 dny
Chrudim – Muzeum loutkářských kultur otevírá pro veřejnost proměněnou stálou expozici Magický svět loutek. Návštěvníkům nabídne audiovizuální...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim – Volnou vstupenku na kulturní akci můžete získat při návštěvě Muzea loutek v Chrudimi a Muzea v přírodě Vysočina. Společnou...Celý článek »