Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Dnes těsně před čtvrtou hodinou ráno volal strážníkům anonym, že v Družstevní ulici před tamní hernou Cadillac leží na zemi nějaký muž...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim – Chodníky ve městě rozhodně nejsou ve stavu, který by umožňoval bezpečnou chůzi. Především senioři a maminky s kočárky mají mnohdy problém...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim – V první fázi „nalinkovalo“ město parkoviště na silnici směřující k sídlišti na Větrníku. Nyní dojde na neukázněné šoféry parkující tam, kde...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Pracoviště zdejší dopravní policie navštívil třiadvacetiletý muž, aby si tu vyslechnul a převzal sdělení podezření z přečinu ohrožení...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - S blížícím se podzimem doba „obleženého“ města zdaleka nekončí. Stávající uzavírky se protahují a nové přibývají. Jednou z mála pozitivních...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim/Slatiňany - V sobotu před 21. hodinou se k strážníkům dostala informace o opilci s bicyklem, který se pokoušel dostat do domu v ulici...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Chrudim - V pátek před 14. hodinou přijali strážníci oznámení, že v Družstevní ulici pod tamní hernou Cadillac kradou nějací Romové staré...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Chrudim - Dopravní policie prověřuje okolnosti dopravní nehody, ke které došlo začátkem měsíce března od 10:30 do 10:50 hodin v Družstevní ulici...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Chrudim - Zaměstnanec Bowling baru Stromovka v Družstevní ulici volal strážníkům v úterý dvě minuty před půlnocí s tím, že má problémy se svým...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - V úterý dopoledne si strážníkům stěžovala místní obyvatelka na to, že v Družstevní ulici, v křižovatce směrem Na Větrník,...Celý článek »