Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 43 týdny
Chrudim - V sobotu 25. srpna v 10 hodin dopoledne bude na Žižkově náměstí odhalena socha sv. Anežky České. Slavnostní proslov pronese...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 2 hodiny
Chrudim – Když vedle zavedeného baru Stromovka před měsícem začaly stavební práce na budoucí knihovně v Topolské ulici, zmizela z dohledu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 dny
Chrudim – Po letech se dočkala zasloužené pozornosti socha múzy epické poezie a vědy Kalliopé od akademického sochaře Bohuslava Schnircha z Prahy....Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Socha svaté Kateřiny, dlící pomalu už druhé léto nad vyschlou kašnou Sloupu Proměnění Páně na Resselově náměstí jakoby si tiše prozpěvovala...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Už to bude více než rok, co se řeší, jakou podobu bude mít připomínka Karla Pippicha, který žil v domě, co stával v Poděbradově ulici....Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – Jak dnes potvrdil uvolněný radní za Piráty Aleš Nunvář, kvůli udržení bezpečnosti bude muset nejspíš každý kámen ze zdi a schodů ven, aby...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – V letošním roce shodou okolností u příležitosti 300. výročí blahořečení Jana Nepomuckého, přistoupilo město k realizování oprav sochy v...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim – Spory o odpověď na otázku, co dělat s domy ve vlastnictví města, nejspíše nikdy neskončí. Někteří místní politici by je rádi opravili a...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Chrudim - Rozhodnutí, zda začít podnikat, může být pro někoho otázka okamžiku, pro jiného to může trvat i několik let. Paní Regína Gauglitz říká, že...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Pardubice/Chrudimsko - Neobvyklého pacienta měli v pátek 15. července na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice. Není divu, že...Celý článek »