Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Na úřední desce visí aktualizovaný seznam se ztrátami a nálezy, které se našly na území města od léta a dosud si je nikdo nevyzvedl. Po...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Ztratit a nalézt lze všelicos. Od peněženky, po jízdní kolo nebo mobilní telefon. Místní oddělení Policie České republiky však nyní hledá...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Změnami teď prošla pravidla, která stanovují, jak bude město nakládat s nalezenými věcmi. Nově se tak stanovuje třeba skutečnost, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - Ve středu před 15. hodinou nahlásila strážníkům pracovnice pokladny nádraží Českých drah, že se v tamní čekárně našla peněženka s...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - V pondělí krátce po jedné hodině odpoledne oznámil strážníkům pracovník ostrahy prodejny Albert, že se u nich našla platební karta a dosud...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 týdnů
Chrudim - Ve středu v podvečer vyrozuměl strážníky pracovník ostrahy prodejny Albert, že u nich byla nalezena platební karta. Do příjezdu strážníků...Celý článek »
vydáno před 10 let 9 týdnů
Chrudim - Ostraha prodejny Albert našla v neděli platební kartu. Nález oznámila chrudimským strážníkům. Pro kreditku si vzápětí přijela hlídka,...Celý článek »
vydáno před 10 let 9 týdnů
Chrudim - V sobotu ráno oznámila strážníkům žena, že na chodníku před jedním obchodem nalezla registrační značku z auta. Strážníci si jí od...Celý článek »
vydáno před 10 let 9 týdnů
Chrudim - V pondělí odpoledne oznámil strážníkům pracovník ostrahy prodejny Albert, že u nich nalezl platební kartu. Hlídka si ji od něho na...Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Chrudim - Nedávno jsme informovali o věcech evidovaných oddělením ztrát a nálezů chrudimské radnice. Kromě obvyklých peněženek, klíčů...Celý článek »