Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Městská policie Chrudim se na stranu občanky nepostavila. Obyvatelka sídliště Na Větrníku totiž zpanikařila, ve výtahu došlo zřejmě ke...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Chrudim – Město Chrudim vezme rekonstrukci budovy mateřské školky v ulici Na Valech 182, kde na začátku února prasklo vodovodní potrubí, zgruntu....Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 1 den
Chrudim – Až do druhého dne se dohašuje požár elektroodpadu v průmyslové zóně v Rybitví. Předběžná škoda jenom na materiálu je zatím vyčíslena skoro...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Většina veřejných budov i paneláků a bytovek v Chrudimi je dnes od ranních hodin bez dodávky tepla. Přerušení dodávek způsobily netěsnosti...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Pardubicko/Horní Roveň – Ekologické havárii se podařilo zabránit včasným zásahem. Občané by neměli používat dle České inspekce životního prostředí do...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Chrudim/Slatiňany - Pondělní ráno bylo pro leckoho nepříjemným překvapením, zvláště měl-li se vydat po svých do práce, či vyrazit s autem na...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Otradov - Krátce po šesté hodině ranní vyráželi chrudimští dopravní policisté k havárii nákladního auta značky Mercedes. Jednadvacetiletý šofér...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Prachovice - Ve středu před 11. hodinou vyrážely k nahlášené havárii osobního auta dvě jednotky hasičů. Ke karambolu došlo poblíž místní pošty....Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Bor u Skutče - Uplynulý pátek kolem sedmé hodiny ranní vyráželi policisté ze skutečského oddělení prověřit havárii VW Transporter, k níž došlo...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim/Bylany/Rozhovice - Páteční ráno jaké tu dlouho nebylo. Hustá mlha a námraza na silnici zejména v úseku Chrudim - Bylany, ale i poblíž...Celý článek »