Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Chrudim – Přípravy na tradičním stavění májky na Resselově náměstí už vrcholí. V městských lesích se kácely stromy tři, také pro májku v Topoli a...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 6 dnů
Chrudim - Chrudimská beseda a národopisný soubor Kohoutek pořádá třídenní folklórní festival – Chrudimské dožínky. Slavnost začíná tradičně první...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Folklórní festival se v našem městě koná pravidelně od roku od roku 1993, a to vždy začátkem září. Letošní hlavní dění festivalu bude...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – V sobotu 22. února od 9 hodin propukne masopustní veselí. Do průvodu maškar se může přidat každý, kdo si doma inspirativně vyrobí barevné...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Dvě sobotní akce, Den otevřených dveří a Chrudimské obžínky, nevylákaly do ulic žádné velké davy. Na druhé straně, když na Resselově náměstí uvidíte...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Chrudim – Září nám začalo, léto nejspíše pomalu končí. Díky Bohu za déšť, který přináší tolik potřebnou vláhu do naší přírody. O víkendu nás čeká...Celý článek »
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Chrudim - Středem víkendového dění budou tentokrát Chrudimské obžínky, folklorní lidový festival, který začne již v pátek 6. září v ...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim – Víkend, který leží před námi, je na události a kulturní akce opravdu bohatý. Chrudimák by ani nemusel vystrčit paty ze svého města. Čekají...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - V pátek 7. září ve 20 hodin zahájí skupina Jablkoň svým koncertem v Michalském parku letošní tradiční oslavu obžínek. To nejlepší z...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Chrudim - V rámci Folklorního festivalu Chrudimské obžinky se v sobotu 3. září koná na Resselově náměstí tradiční celodenní trh lidových řemesel...Celý článek »