Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 18 týdnů
Pardubice - V úterý v jednu hodinu ráno vyráželi dopravní policisté k vážné dopravní nehodě, která se stala v Dašické ulici....Celý článek »
vydáno před 11 let 36 týdnů
Zderaz/Nové Hrady - Ve středu po 15. hodině sem vyráželi hasiči z Hlinska a z Proseče k havarovanému autu, které narazilo do stromu....Celý článek »
vydáno před 11 let 43 týdny
Chrudim/Ostřešany - V pondělí téměř hodinu po poledni do sebe v křižovatce mezi Chrudimí a Ostřešany na Pardubicku narazila dvě osobní...Celý článek »
vydáno před 11 let 45 týdnů
Lukavice - Dnes krátce po čtvrté hodině ráno došlo na silnici I/37 u motorestu Skalka k čelnímu střetu nákladního auta s osobním....Celý článek »
vydáno před 11 let 48 týdnů
Zaječice/Chrast - Ve středu odpoledne zde zezadu do sebe narazila dvě osobní auta. Jedním byla Škoda Felicia a druhým BMW. Řidič škodovky se na...Celý článek »
vydáno před 11 let 48 týdnů
Chrudim - Ve středu po 16. hodině vyjížděli hasiči k dopravní nehodě do ulice Obce Ležáků. Došlo tam ke střetu dodávkového auta Citroen Jumper a...Celý článek »
vydáno před 12 let 23 týdny
Pardubice - V ulici Na Drážce došlo v prostoru křižovatky s ulicí Dašická ke střetu Škody Fabie s 50letým cyklistou. Nehoda si vyžádala jeho těžké...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 4 dny
Pardubický kraj/Lukavice – Během dvou dnů se stala na silnicích Pardubického kraje už třetí smrtelná dopravní nehoda. Po nehodě na Svitavsku a...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 2 dny
Slatiňany/Kunčí – Celkem pět jednotek integrovaného záchranného systému se podílelo včera od 15:20 na odstraňování následků tragické dopravní nehody...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 2 dny
Dražkovice/Mikulovice – Na silnici první třídy mezi Chrudimí a Pardubicemi na světelné křižovatce s odbočkou na Mikulovice se dnes ráno stala těžká...Celý článek »