Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 22 týdny 4 dny
Chrudim – Hospodařit v Chrudimi s přidělenými penězi z rozpočtu nebude ani tento rok žádná selanka. Šetří se tak, že už se dopředu počítá s...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Chrudimsko – V plném proudu je Týden knihoven, celostátní  projekt Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR. Knihovny odpouštějí pokuty za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Je to prý otázka běžné praxe i v jiných knihovnách, což je bohužel pravda. Doba už je zkrátka taková. Generaci Z prý postačí docela dobře...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Od úterý začíná každoroční Týden knihoven, během kterého se konají nejrůznější zajímavé akce a setkání. Všechny proběhnou, jen se u toho...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim – Nebude to dlouho trvat a chrudimská knihovna vyhlásí amnestii. Amnestii pro všechny ne příliš pořádné nebo zapomnětlivé čtenáře, kterým se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim – O tom, že se chystá setkání úředníků a politiků s občany k diskusi o nové knihovně v Topolské ulici, Chrudimské noviny již informovaly....Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Chrudim – Pod město spadá celá řada příspěvkových organizací, škol a školek. Jejich vedení se v průběhu let samozřejmě mění, i když většina ředitelů...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Chrudim – Po roce se vrací oblíbený a vyhledávaný „Týden knihoven“. První říjnový týden tak bude ve Filištínské ulici patřit čtenářským amnestiím,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Chrudim - Každý čtvrtek od 10 hodin se setkávají malí i velcí v Městské knihovně, aby využili různorodou prázdninovou nabídku nadstavbových...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Městská knihovna se letos opět zapojuje do sbírky ke Dni válečných veteránů. Kasičky naleznete od 1. do 10. listopadu v oddělení pro...Celý článek »