Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim -  V pondělí v půl druhé odpoledne byli strážníci voláni do Havlíčkovy ulice, kde dva muži v černých oblecích nabízeli...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek hodinu před polednem bylo strážníkům nahlášeno auto stojící na žluté čáře v Havlíčkově ulici. Volající strážníky současně...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim – O půl jedenácté večer zaznamenala kamera městského kamerového systému v Havlíčkově ulici podivné chování nějakého mladíka. Vybíjel se...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim – Ve středu v půl osmé ráno museli strážníci řešit parkování aut v Havlíčkově ulici. Jejich majitelé nedbali zákazu. Znemožňovali tak čištění...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 6 dnů
Chrudim – Parkování před finančním úřadem v městském parku je dlouhodobě katastrofální. Obdobně špatně hledají řidiči místo ke stání i ve dvoře...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Heřmanův Městec – Společnost Machi, s. r. o. z Rosic porušila zákon o odpadech a inspektoři České inspekce životního prostředí (ČIŽP)...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Chrudim – Parkování v těsném sousedství Tyršova náměstí, respektive sportovní haly, nelze považovat za ideální. To ví nejspíše každý obyvatel města....Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim - Společnost Chrudim IRON & STEEL, s.r.o., která ve městě vyrábí litinové a ocelové odlitky pro tuzemské i zahraniční odběratele, dostala...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Bezohlednost, s níž někteří řidiči řídí a parkují své vozy, je bezednou studnicí lidské malosti a arogance. Především šoféři silnějších a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim – Strážníci městské policie svou službu na Velikonoční pondělí nemohou považovat za nudnou. Přestože případů, k nimž museli vyjíždět, nebylo...Celý článek »