Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 39 týdnů
Pardubice - Už v pátek 3. října začnou Městské slavnosti. Stejně jako tomu bylo loni, tak i letos budou mít dvě části. „Náměstí v pohybu“,...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Pardubice - V souvislosti s očekávanou vlnou sportovních akcí od pátka do neděle upozorňují policisté veřejnost na možný vznik dopravních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Pardubice – Po posledních událostech na Velké pardubické, při kterých se smrtelně zranil pomyslný favorit dostihů, kůň Sottovento, debatovala k tomu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Pardubice – Letošní Velkou pardubickou nepoznamenala jen opatření proti šíření covid-19. Pro mnohé zastínil vítězství Hegnuse tragický pád Sottoventa...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Pardubice – Stejná akce, dva rozdílné názorové tábory lidí: Velká pardubická. Zatímco jedni dostihy podporují a těší se na ně, druzí proti...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Slatiňany – Muzeum Švýcárna ve Slatiňanech zahájilo návštěvní sezonu. Otevřeno je každý den, včetně sobot a nedělí, od 9 do 18 hodin. Přístupné jsou...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Chrudim – Prázdniny pomalu končí. Smutný, leč neoddiskutovatelný fakt stejně, jako blížící se Bartolomějská pouť v Heřmanově Městci. Nadcházející...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Slatiňany - Muzeum Švýcárna zve na"Adventní čtvrtky", které začínají již 1. prosince od 8. do 17 hodin. Můžete si prohlédnout vánoční historické...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - Denní služba začala v neděli strážníkům deset minut po osmé hodině ranní, kdy jim anonym telefonicky oznámil nález mrtvého ptáka před domem...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Pardubice - S bývalými šéfy Dostihového spolku Pardubice pokračovalo líčení u zdejšího soudu. Obžaloba je oba vinila ze zpronevěry a zkreslování...Celý článek »