Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Místopředseda Senátu a senátor za zdejší volební obvod Petr Pithart (KDU-ČSL) odmítl úvahy, že by měl kandidovat na příštího prezidenta...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim/Hlinsko - Senátor Petr Pithart (KDU-ČSL), který ve svém volebním obvodu čítající Chrudimsko a Havlíčkobrodsko třikrát po sobě obhájil...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim/Havlíčkův Brod - Lidovci se nejspíš potýkají s vlastní personální nouzí při obsazování postu kandidáta do Senátu ČR za Chrudimsko a...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 6 dnů
Pardubický kraj – Hejtman Netolický vystupuje proti schválení daňového balíčku, který by podle něj připravil krajský rozpočet o více než čtvrtinu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim - V minulém týdnu zavítal do Chrudimi prorektor Prešovské univerzity a zastupitel Prešovského kraje profesor Gabriel Paľa, aby chrudimským...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – Senátor Jan Tecl (ODS), který v minulých dnech otevřel ve městě svou kancelář, odpověděl na několik otázek, jež mu redakce Chrudimských...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Pardubice/Chrudim - Lidovci postaví do čela krajské kandidátky podle očekávání prvního náměstka hejtmana Romana Línka. Dostal k tomu mandát od...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Osud.cz - Až do nedávné doby platilo, že homeopatii mohou svobodně praktikovat jak lékaři, tak nelékaři, legislativa to nijak neřešila. To už v...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Tak je to přeci jen pravda! Zdejší zastupitel Roman Málek (Koalice pro Chrudim) má nové zaměstnání. Potvrdila se tak upozornění některých...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Pardubice - Poslanec Jiří Junek, zvolený za KDU-ČSL, pozval dopisem všechny poslance zvolené za Pardubický a Královéhradecký kraj na společnou...Celý článek »