Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Že jsou klienti „Šance pro tebe“ lidé pracovití, dokázali svým zapojením do akce „Ukliďme svět“. Po vzoru Daniela Schindlera, který svými „...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Chrudim - Radnice společně se sdružením Šance pro tebe otevírají nyní dílnu pro lidi, kterým se nedaří dlouhodobě nalézt ve městě práci. Vybraní...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Chrudim - Jeden svět 2015 bude zahájen v pátek 20. března na Resselově náměstí. Město se o víkendu od 20. do 22. března stane jedním z 33...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - Z malého nevyužívaného prostoru ve Fortenské ulici čp. 138 vznikl obchod a dílna pro děti a mládež - Dílna Šance pro tebe. Slavnostní...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Chrudim - Občanské sdružení Šance pro tebe chce být blíže svým klientům a potřebuje k tomu i patřičné zázemí pro terénní pracovníky. Kde jinde tak...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Chrudim - Už po páté zavítá do chrudimské Agory dokumentární festival Jeden svět 2013 a zeptá se: “Bojíte se snášet?”. Od čtvrtku 21. března do...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Jeden svět 2013 v Chrudimi Termín: 21. až 24. března 2013 Místo: dům Agora, Štěpánkova 92, Chrudim Pořádá: Šance pro Tebe, o. s. spolu s organizací...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - Výročí 15 let od založení zdejšího klubu Agora si v těchto dnech připomínají všichni, kdo někdy měli s tímto domem ve Štěpánkově...Celý článek »
vydáno před 10 let 17 týdnů
Chrudim - V tomto roce už podruhé, ale celkem počtvrté, se ve středu 26. září v Parku Republiky v Chrudimi představí veřejnosti CHRUDIM STREET...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Minulý týden se uskutečnil během tří dnů v prostorách domu Agora, který je sídlem neziskové organizace Šance pro Tebe a...Celý článek »