Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 32°C
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – Úpravy, jichž se před lety dočkala část bývalého mlýnského náhonu v centru města, jsou u veřejnosti velmi oblíbené. Vracejí sice do města...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Dnes těsně před pátou hodinou ráno se u Herna baru Starý Mlýn v ulici Čs. partyzánů strhla rvačka. Na místě se sjela hlídka policie a...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - Zdejší policie se zabývá případem 35letého muže, který v ulicích Čs. partyzánů a Čáslavská kradl rošty na čištění bot. Celkem jich má na...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - V sobotu před pátou hodinou ranní přijali strážníci oznámení o rvačce v jedné restauraci v ulici Čs. partyzánů. Hlídka,...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - V pondělí krátce před polednem volal městské policii obyvatel domu v ulici Čs. partyzánů, že před jeho garáží parkuje nějaké auto a on...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - Padající plech ze střechy hotelu Alfa v ulici Čs. partyzánů málem přizabil v pondělí po 15. hodině ženu procházející kolem po chodníku....Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - V sobotu v půl páté ráno volal strážníkům anonym s tím, že v ulici Čs. partyzánů dochází před restaurací U Mlejna k výtržnostem. Podle...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - Místní muž ohlásil v neděli po 17. hodině strážníkům, že nalezl v ulici Čs.partyzánů dvě malé opuštěné děti. Přivolaná hlídka vzápětí...Celý článek »