Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim - Benefiční koncert, jenž se konal 30. června v prostorách Regionálního muzea v Chrudimi téměř skončil fiaskem. Poslechnout si vynikající...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Jakkoliv se zdálo, že chrudimská opona se restaurování nikdy nedočká, protože sbírka na její opravu připomínala fiasko, přichází nyní...Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Chrudim - Sbírka na restaurování opony zdejšího divadla neprobíhala doposud příliš šťastně. Po vydatné mediální „masáži“ z minulého týdne se však...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim - „Fiasko, ostuda, propadák,“ tato a podobná slova se teď derou na mysl každému, kdo sleduje veřejnou sbírku na restaurování opony místního...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Regionální muzeum vyhlásilo veřejnou sbírku na záchranu nejstarší chrudimské opony z roku 1854, jež byla součástí vybavení prvního zdejšího...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Divadelnictví, spolek ochotníků a vůbec provozování činohry má ve městě dlouhou tradici. Její součástí je i vybavení prvního divadla v...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim - Další ročník Chrudimské opony představí ve čtvrtek 7. listopadu v 19.30 hodin hru Jeana Geneta Služky v nastudování Divadla Grunt...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - V pátek 2. listopadu v 19 hodin uvádí Divadlo Karla Pippicha hru Václava Klimenta Klicpery Každý něco pro vlast. Představení...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - Pátý ročník divadelního festivalu Chrudimská opona pokračuje prezentací divadelní skupiny Ty-já-tr – K.O.  s hrou Experiment....Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - Jako už v minulých letech pořádá chrudimský Divadelní spolek J. N. Štěpánka další ročník Chrudimské opony. V rámci V. ročníku se...Celý článek »