Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 12 týdnů
Třibřichy -  Heřmanoměstečtí policisté vyráželi do zmíněné obce, odkud jim byla hlášena krádež 20 tisíc korun. Tu „vyčudil“ neznámý zloděj z...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Heřmanův Městec - O tom, že nehoda není náhoda, se přesvědčil 24letý řidič, který si v jedné z místních ulic zaparkoval své auto a druhý...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim – V neděli v osm hodin večer se strážníkům dostala informace, že ve Fibichově ulici stojí už nejméně tři čtvrtě hodiny Ford Mondeo...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - V pátek po 19. hodině se strážníkům dostala informace o nedostatečně zajištěném citröenu, které se v Čáslavské ulici samovolně...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Chrudim - První dubnový den před 16. hodinou upozornil strážníky náhodný kolemjedoucí, že na sídlišti Na Šancích, na tamním parkovišti, stojí auto a...Celý článek »
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrudim - Lákavou příležitostí pro zloděje se mohl stát Seat Toledo zaparkovaný v Topolské ulici. Nezajištěný ho tam při obchůzce po 15. hodině...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Chrudim - Na policejní operační středisko bylo v pondělí večer nahlášeno, že je ve Svěchyňově ulici zaparkované auto a má otevřené...Celý článek »
vydáno před 10 let 24 týdny
Ronov nad Doubravou - O tom, že auto není vhodná výkladní skříň a že je dobré překontrolovat jeho zajištění před odchodem od něho, se přesvědčil...Celý článek »
vydáno před 10 let 29 týdnů
Chrudim - Na nezajištěné auto upozornil v neděli odpoledne strážníky pozorný obyvatel z Palackého ulice. Stála zde na parkovišti Škoda Fabia a měla...Celý článek »