Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 1 den 14 hodin
Chrudim – Členové zastupitelstva a předseda chrudimského okresního soudu si zvolili čtyři staronové přísedící. Není mezi nimi ani jeden muž. Všechny...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Kraskov/Bořice - Vykonavatelé Okresního soudu v Chrudimi uspořádají ve středu 29. května dvě dražby věcí, které nyní zabavili dlužníkům. Nabízet se...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim/Kraskov - Vykonavatelé chrudimského okresního soudu uspořádají další dražby věcí, které zabavili dlužníkům. První z nich se přitom uskuteční...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Chrudim/Hlinsko - Vykonavatelé Okresního soudu v Chrudimi uspořádají ve středu 27. března v Hlinsku dvě dražby věcí zabavených dlužníkům, a to na...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim/Hlinsko - Okresní soud v Chrudimi vyhlásil nyní na březen tři dražby věcí zabavených dlužníkům. Soudní vykonavatelé budou nejprve úřadovat...Celý článek »
vydáno před 8 let 7 týdnů
Chrudim - Vykonavatelé zdejšího okresního soudu uspořádají v úterý 26. února dražbu věcí zabavených místnímu dlužníkovi přímo v jeho bydlišti, a to...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim/Hlinsko/Chlum - Vykonavatelé Okresního soudu v Chrudimi plánují na pátek 30. listopadu uspořádat tři dražby věcí zabavených dlužníkům....Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Chrudim - Policie stíhá pětatřicetiletého muže z Litoměřicka, který na výchovu a výživu svým dětem na Chrudimsku nepřispívá. Dluží jim tak 350...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim/Praha - Prezident Václav Klaus dnes jmenoval slavnostně na Pražském hradě v přítomnosti ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila 21...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - Možnost levných nákupů připravují opět soudní vykonavatelé Okresního soudu Chrudim v podobě dražby věcí zabavených dlužníkům. Ta...Celý článek »