Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 1 den
Chrudim – Neúnosná dopravní situace v Chrudimi by mohla už brzy skončit. Záležet bude na závěrečné kontrolní prohlídce, která proběhne o den dříve. Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 9 hodin
Chrudim – Práce na budoucím parkovišti  u obchvatu v ulici  Dr. Milady Horákové pro obyvatele protilehlého sídliště U Stadionu...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 20 hodin
Chrudim – Masivní kácení stromů, co navazovaly na lesík na sídlišti U Stadionu, který vykáceli před šesti lety kvůli výjezdovému místu pro záchranky...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Chrudim – Parkovací domy, které zabírají méně místa a ušetří vzrostlou zeleň před pokácením, prý budou následovat, ale kdy přesně, to nikdo neví....Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Jak to vypadá s parkovištěm U Stadionu po vykáceném lese u železniční trati? Radní Aleš Nunvář (Piráti) zařídil realizaci sjezdu na...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 9 hodin
Chrudim – Město Chrudim po mnoha upozorněních občanů už podruhé za poslední rok přistoupilo k urychlené celoplošné deratizaci. V těchto dnech ale...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 hodin
Pardubice/Chrudim – Česká pošta rozprodává svůj majetek běžně, ale jde zpravidla o takové objekty, které se dají označit za nepotřebné, většinou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Statika lávky propojující ulici V Průhonech se sídlištěm U Stadionu je narušena a musela se částečně uzavřít. Hrozí totiž její zhroucení. V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudimsko/Orel – Zastávka U Stadionu se prověřuje. Realizaci v Orli brzdí finance. V letošním roce měla začít Správa železnic stavět a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – S železnou pravidelností jezdí městská policie naslouchat za dveře bytů na sídlišti U Stadionu. Strážnící totiž musí někdy...Celý článek »