Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 23 týdny 4 dny
Chrudim – Jako každý rok využívají Elektrárny Opatovice letní sezónu k odstávkám teplé vody a k plánovaným opravám horkovodu. Celý pracovní týden...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Pardubický kraj – Elektrárny Opatovice musely provést neplánovanou odstávku dodávek tepla v Pardubicích, Chrudimi a Lázních Bohdaneč. Některé studená...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) se inspiroval od sousedů a na tiskové konferenci prohlásil, že ví, jak by se dalo výrazně ušetřit za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Už vyplouvají na povrch první problémy. Ve středu o půl osmé ráno konečně začaly práce na zakopání horkovodu. I když půjde pod zem stejně...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) přecházejí od prvního ledna roku 2015 na nové účtování cen za dodané teplo. Takzvaná dvousložková cena...Celý článek »
vydáno před 11 let 2 dny
Pardubice - Předseda občanského sdružení Stabilita pro dodávky tepla (SPDT) Petr Bayer označil zdražení dodávaného tepla, které na konci týdne...Celý článek »
vydáno před 11 let 24 týdny
Opatovice nad Labem - Bývalý premiér Mirek Topolánek, který je předsedou dozorčí rady Elektrárny Opatovice (EOP), v níž zasedají i...Celý článek »
vydáno před 11 let 30 týdnů
Chrudim - Zastupitelé města dostanou k posouzení záměr radních nechat připojit zhruba za milion korun k opatovickému horkovodu sportovní...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 1 hodina
Chrudim – Město a Ředitelství silnic a dálnic ČR budou vést společně projektové řízení na dodavatele rekonstrukce obchvatu od kruhového objezdu u...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Chrudim/Opatovice nad Labem – Lednová havárie horkovodu odpojila tehdy od teplé vody desetitisíce domácností. Proto když pod mostem u OC Tesco...Celý článek »