Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 11 týdnů
www.kotarbova.cz - Obchodníci a reklamy z nás dělají blbce. Promiňte ten výraz, ale jinak se to ani nazvat nedá. V hypersupermarketu prodávají...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim/Praha - Nezávislý senátor Jan Veleba se rozhodl komentovat výsledek předčasných parlamentních voleb. Přestože on sám není členem žádné strany...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - Současné sucho doprovázené silnými bouřkami pozdrželo významně sklizeň zemědělských plodin na Chrudimsku. Vyplývá to z vyjádření...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Biospotrebitel.cz - Praha – Evropská Komise pracuje na návrhu zákona, který by v podstatě zakazoval šíření osiva mezi drobnými zemědělci i běžnou...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - Město je rok od roku sevřenější mezi žlutými řepkovými poli. Zvětšující se výměry, na nichž se tato plodina pěstuje, nedělají radost ...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim - Jarní práce na polích v regionu Chrudimska začaly se zpožděním tří až čtyř týdnů, což prý negativně ovlivní letošní úrodu. Alespoň to tvrdí...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Chrudim/Praha - Chrudimský senátor Jan Veleba (Nez.) se připojil k některým svým kolegům, kteří navrhli žalovat odstupujícího prezidenta Václava...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Chrudim - Na otázky týkající se možnosti přímé volby starostů a změny systému volby poslanců Parlamentu České republiky jsme se ptali také senátora...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 hodin
Chrudim/Havlíčkův Brod - Nově zvolený nezávislý senátor za volební obvod č. 44 a předseda Agrární komory ČR Jan Veleba zveřejnil svůj úmysl otevřít v...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 týdnů
Chrudim/Praha - Představenstvo Agrární komory České republiky (AK ČR)  jednoznačně doporučilo svému prezidentovi Janu Velebovi, aby pokračoval v...Celý článek »