Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Chrudim – Od úterý začíná každoroční Týden knihoven, během kterého se konají nejrůznější zajímavé akce a setkání. Všechny proběhnou, jen se u toho...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Nebude to dlouho trvat a chrudimská knihovna vyhlásí amnestii. Amnestii pro všechny ne příliš pořádné nebo zapomnětlivé čtenáře, kterým se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – O tom, že se chystá setkání úředníků a politiků s občany k diskusi o nové knihovně v Topolské ulici, Chrudimské noviny již informovaly....Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Pod město spadá celá řada příspěvkových organizací, škol a školek. Jejich vedení se v průběhu let samozřejmě mění, i když většina ředitelů...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – Po roce se vrací oblíbený a vyhledávaný „Týden knihoven“. První říjnový týden tak bude ve Filištínské ulici patřit čtenářským amnestiím,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - Každý čtvrtek od 10 hodin se setkávají malí i velcí v Městské knihovně, aby využili různorodou prázdninovou nabídku nadstavbových...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim - Městská knihovna se letos opět zapojuje do sbírky ke Dni válečných veteránů. Kasičky naleznete od 1. do 10. listopadu v oddělení pro...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim – Není pro čtenáře oblíbenějších dní, než ty, jimiž začíná měsíc říjen. Tradičně totiž patří knihovnám a to v druhém největším městě...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Chrudim – Pondělní parno nepřidalo na náladě ani městským zastupitelům, ani veřejnosti, jež si do velké zasedací místnosti na Pardubické ulici našla...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Vzdělávání zdaleka nekončí maturitní zkouškou, nebo diplomem z vysoké školy. Stále větší popularitu získávají takzvané „akademie třetího...Celý článek »