Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 1 týden
Stéblová - V sobotu po 21. hodině vyráželi do uvedené obce na Pardubicku profesionální hasiči z Pardubic a další dobrovolné jednotky z...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Přelouč - Místní jednotka hasičů zasahovala v sobotu v 13.11 hodin u požáru elektrické lokomotivy na zdejším vlakovém nádraží. Na místě...Celý článek »
vydáno před 10 let 24 týdny
Kladno - Dnes v 0.22 hodin vyráželo do uvedené obce na Hlinecku celkem sedm hasičských jednotek. Hasiči na místě zjistili, že tady hoří střecha...Celý článek »
vydáno před 10 let 28 týdnů
Přelouč - V pátek ve 12.46 hodin vyrážely do tohoto města jednotky hasičů k požáru sušičky, ve které byla slunečnice. Na jeho...Celý článek »
vydáno před 11 let 8 týdnů
Břehy/Sezemice/Podhradí - Hasiči, zdravotníci i policisté měli po celou sobotu plné ruce práce. Vyráželi k desítkám dopravních nehod v ...Celý článek »
vydáno před 12 let 11 týdnů
Přelouč - V mrazivé sobotní ráno, přesně ve 2.23 hodin, vyjížděla přeloučská jednotka hasičů k požáru do místního domova Fontána. Šlo zde o požár...Celý článek »
vydáno před 12 let 14 týdnů
Kladno u Hlinska - Čtvrt hodiny po dnešní půlnoci museli do této obce vyrazit k požáru stodoly o rozměrech přibližně 12 x 40 metrů profesionální...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 4 dny
Chrudim – U domova seniorů bylo hned po ránu veselo. Hasiče zaměstnávalo vyprošťování auta, které sjelo nedopatřením do řeky Chrudimky. To se...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 1 den
Chrudim – Návštěvníci sem můžou zavítat od dnešní půl deváté až do 17 hodin. Dnes na den svátku svatého Floriána, patrona hasičů, se koná v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – V chrudimské smuteční síni se bude v úterý v 11 hodin konat poslední rozloučení s bývalým velitelem čety požární stanice v Chrudimi, Karlem...Celý článek »