Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim – Kde by byli strážníci městské policie bez pomoci bdělých a často i nespavostí trpících občanů? Jejich práce by byla obtížnější, počet...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 dny
Chrudim - Mnozí jistě zaznamenali v komentářích pod články Chrudimských novin jízlivé poznámky anonymního pisatele, který si říká "Platek". Někdy...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Pardubice - Studenti zdejší univerzity i žáci a studenti všech okolních škol budou mít v úterý mimořádné volno. Anonym totiž pohrozil, že právě 30....Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim - Sdělení podezření z přečinu poškození cizí věci si byl vyslechnout na zdejším policejním oddělení 49letý muž. Tomu se před časem...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - Dnes těsně před čtvrtou hodinou ráno volal strážníkům anonym, že v Družstevní ulici před tamní hernou Cadillac leží na zemi nějaký muž...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - Ve středu před 9. hodinou si strážníkům stěžoval obyvatel sídliště U Stadionu, že jim tam u domu s číslem popisným 721 parkuje jakési...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - V pátek ve dvě hodiny odpoledne přijali strážníci kuriózní oznámení. Anonym si jim stěžoval, že klid nebožtíků na urnovém háji ve...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - V pátek odpoledne upozornil strážníky anonymní volající, že na autobusovém nádraží leží na zemi, zřejmě opilý muž.   ...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - Anonymní ženský hlas si ve středu ve 22 hodin stěžoval strážníkům, že v prostranství autobusového nádraží v ulici Čs. armády...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - V pátek v půl jedné odpoledne volala strážníkům obyvatelka Palackého ulice, že ve směru k bytovému domu čp. 75 parkují na chodníku tři auta...Celý článek »