Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 27 týdnů 3 dny
Chrudim – Radní města Chrudim schválili memorandum ke vzniku Centra pro komplexní využití odpadu (CEKVO). Zatím je podle starosty Františka Pilného (...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Pardubice – Na kruhovém objezdu v Trnové se srazily v pátek odpoledne tři trolejbusy s osobním autem. Provoz museli řídit policisté a událost značně...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Pardubice – Vše má svoji životnost a nic netrvá věčně. Požár před pardubickým obchodním centrem blízko hlavního nádraží mohl způsobit neodborný zásah...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim – O osudu separačního dvora v Markovicích stále není rozhodnuto. Lidé ho zde pochopitelně nechtějí, město proto hledá jiné lokality, kde by...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim/Pardubice - „Rychlodráha“ spojující krajské město a druhé největší město Pardubického kraje, je místem, na němž pro některé řidiče neplatí...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Chrudim/Dražkovice – Nedokončený obchvat města a jeho navazující část umožňuje řidičům výrazně ušetřit čas při cestě do Pardubic. Rovná a zdánlivě...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Pardubice/Chrudim - Od 3. dubna do 7. května je uzavřen jeden jízdní pruh silnice I/37 ze směru od Chrudimě do Pardubic, a sice od mimoúrovňové...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Pardubice - Cyklisté se dostanou z Pardubic do Dražkovic po nové cyklostezce. První etapa stezky do Chrudimi, tedy z Pardubic do Dražkovic, je již...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Pardubice/Chrudim - Část cesty z Pardubic do Chrudimi bude pro cyklisty brzy o něco bezpečnější. Pardubice totiž získaly dotaci na realizaci první...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Slatiňany/Kunčí - V pondělí před třetí hodinou ranní vyrážely složky integrovaného záchranného systému k havárii osobního auta značky BMW. To...Celý článek »