Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 3 roky 43 týdny
Seč - V hotelu Jezerka na Seči se uskutečnil již šestý ročník kongresu místní samosprávy Forum Municipal 2018. Autorkou projektu, který oslovuje...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Chrudim - Silvestr se kvapem blíží. Někoho nechávají oslavy posledního dne v roku zcela v klidu a jen tak symbolicky si přiťukne s rodinou...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - Strážníci museli v neděli celkem dvakrát vyrazit ven kvůli ptákům. Jako první se v této záležitosti ozval hned v 8.50 hodin na lince 156...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Plesová sezóna je v plném proudu a ten, kdo nechodil do tanečních, možná chvílemi zalituje, že se vyhnul výuce společenského chování,...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - Vánoční čas je podle ankety našich čtenářů nejkrásnější pro svoji sváteční atmosféru, jiní zase dodávají, že Vánoce mají...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim/Seč - Od pátku se začnou v sečském hotelu Jezerka sjíždět ti nejlepší hráči počítačových her z celé České republiky. Mistrovství ČR...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Seč - Sluníčko, voda, míchané drinky, pohoda s přáteli a spolužáky. Tak vypadala výhra studentů chrudimského gymplu v hotelu Jezerka. V pátek 8....Celý článek »