Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 36 týdnů 6 dnů
Hrochův Týnec – Akce letošních Zámeckých vinných schodů, které se tentokrát odehrají v útulné, nedávno zrekonstruované měštanské restauraci v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Na začátku nového roku zůstává vše při starém. Zima zatím své drápky rozhodně nezaťala, což ocení jistě každý, kdo musí obsluhovat domácí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim - V sobotu 4. května se od 9 hodin v sále Regionálního muzea uskuteční setkání tanečních souborů, které se zabývají plesovými...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim – Plesová sezóna nám utěšeně začíná, nastává čas překontrolovat společenské oděvy a zjistit, kde tlačí boty. Také se zdá, že teploty...Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Seč - V hotelu Jezerka na Seči se uskutečnil již šestý ročník kongresu místní samosprávy Forum Municipal 2018. Autorkou projektu, který oslovuje...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim – Půst se opět blíží. Ale ještě než nakrojíme bochníky, naplníme sklenice vodou a oblékneme žínice, je čas pro masopustní obchůzky....Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Slatiňany - V úterý 12. dubna v době od 16 do 17 hodin se mohou v sokolovně přihlásit zájemci, kteří chtějí absolvovat kurz společenské výchovy a...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Plesová sezóna je tu a s ní i celá řada tancovaček, zábav a večírků. Minulý víkend si tak zatančili studenti a učitelé Gymnázia Josefe...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - Silvestr se kvapem blíží. Někoho nechávají oslavy posledního dne v roku zcela v klidu a jen tak symbolicky si přiťukne s rodinou...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Chrudim - První březnový víkend je za dveřmi. Příroda se pomaličku probouzí, jak dokazují četné stopy od jezevců u jejich „hradů“ na Podhůře i jinde...Celý článek »