Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Chodníky ve městě rozhodně nejsou ve stavu, který by umožňoval bezpečnou chůzi. Především senioři a maminky s kočárky mají mnohdy problém...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Stav chodníku v ulici Na Ostrově, konkrétně od křižovatk s ulicí S.K. Neumanna, po vjezd do areálu ČSAD, nikdy nebyl ideální. Míst se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim – Chodníky ve městě jsou mnohde ve stavu, který vylučuje užití bez rizika zranění. Příkladem za všechny může být část stezky pro pěší vedoucí...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim - Chodníky po opravě ulice mají obvykle tendenci vypadat nově a moderně. Zcela opačnou zkušenost však mají obyvatelé postupně opravované...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim - Oblíbené téma členů Strany svobodných občanů opět začíná vystrkovat růžky. Chodníky ve městě nejsou v nejlepší kondici, přestože se radnice...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Smrček - V pátek dopoledne vyráželi do uvedené obce na Chrudimsku profesionální hasiči. Důvodem byla havárie kamionu s návěsem, který...Celý článek »
vydáno před 6 let 27 týdnů
Chrudim - Stav chodníků ve městě je dlouhodobě neutěšený. Své o tom vědí i studenti, kteří den co den procházejí Olbrachtovou ulicí. Právě zde měla...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Časy - Do této obce na Pardubicku vyrážely hodinu před půlnocí jednotky hasičů k ohlášené havárii osobního auta. To zůstalo převrácené na střeše...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek dopoledne přijali strážníci anonymní oznámení, že v Městském parku parkuje nějaké auto přímo na sjezdu z chodníku,...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - V úterý v půl druhé ráno se strážníkům dostalo upozornění, že na kruhovém objezdu u Hotelu Bohemia stojí kamion a blokuje zde průjezd...Celý článek »