Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Pardubice – Kriminalisté ukončili prověřování muže, který se druhého dubna procházel na pardubické třídě Míru v černém tričku s písmenem „Z“. Jak...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 5 dnů
Pardubice – Muž v černé mikině s nápisem Z vzbudil pozornost. Okolnostmi, které se odehrály na třídě Míru v Pardubicích a po zveřejnění příspěvku na...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 5 dnů
Pardubice – Včerejší akce pardubického magistrátu organizováním prostřeného stolu prostřednictvím Piana na ulici na třídě Míru ukázala, jaký...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Chrudim – Na chrudimském přednádraží ladí dělníci poslední maličkosti a veřejnost stále čile diskutuje, zda projekt nešlo udělat jinak a lépe s...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Chrudim – Autobusová zastávka před místním vlakovým nádražím je opět v provozu a cestující tak mají příležitost se „pokochat“ novými prvky, které zde...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – Rekonstrukce a faktická přestavba přednádraží patří k větším investicím, jež rozjela minulá radniční koalice a ta současná je pouze „...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Chrudim – V rámci pondělního jednání městského zastupitelstva, kde chyběl „zdravý-nemocný“ místostarosta Petr Lichtenberg (Chrudimáci), se dostalo i...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim – V pondělí 25. května se nejen otevírají chrudimské školky, ale zasednou také po delší pauze místní politické špičky, městští zastupitelé....Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim – Od 17. února do 30. dubna bude probíhat další část výstavby terminálu veřejné dopravy. V této etapě proběhne rekonstrukce přednádraží, tedy...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim – Slavných rodáků a osobností těsně spjatých s historií města lze jmenovat opravdu hodně. Vedení radnice na ně myslí, a pravidelně proto...Celý článek »