Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudim – Nezávislý kandidát na prezidenta přijede sbírat podpisy do Chrudimi v pátek. Ve čtvrtek večer bude v Litomyšli debatovat s občany v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Na začátku nového roku zůstává vše při starém. Zima zatím své drápky rozhodně nezaťala, což ocení jistě každý, kdo musí obsluhovat domácí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - V sobotu 4. května se od 9 hodin v sále Regionálního muzea uskuteční setkání tanečních souborů, které se zabývají plesovými...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim – Plesová sezóna nám utěšeně začíná, nastává čas překontrolovat společenské oděvy a zjistit, kde tlačí boty. Také se zdá, že teploty...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim – Půst se opět blíží. Ale ještě než nakrojíme bochníky, naplníme sklenice vodou a oblékneme žínice, je čas pro masopustní obchůzky....Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Slatiňany - V úterý 12. dubna v době od 16 do 17 hodin se mohou v sokolovně přihlásit zájemci, kteří chtějí absolvovat kurz společenské výchovy a...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Chrudim - Plesová sezóna je tu a s ní i celá řada tancovaček, zábav a večírků. Minulý víkend si tak zatančili studenti a učitelé Gymnázia Josefe...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Chrudim - První březnový víkend je za dveřmi. Příroda se pomaličku probouzí, jak dokazují četné stopy od jezevců u jejich „hradů“ na Podhůře i jinde...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - Konec týdne se blíží a s ním i oblíbené tipy na víkend. Tentokrát ani teď to nebude jiné a bude se hodně tancovat. Plesová sezóna...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Chrudim - Senátor za chrudimský obvod Jan Veleba (Nez.) neskrývá nadšení nad tím, že v historicky první přímé prezidentské volbě zvítězil...Celý článek »