Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Polička – 9. kolo krajské hokejové ligy zavedlo chrudimské hokejisty na zimní stadion do Poličky. Proti domácímu týmu si Chrudim vytvořila do...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim – Úvodní vystoupení letošní sezony proti Spartaku Polička nesehráli chrudimští hokejisté vůbec ideálně. Po první třetině prohrávali 0:2,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Chrudim – Lepší start do nového ročníku Krajské hokejové ligy Pardubického kraje si hokejisté Chrudimi ani představit nemohli. Proti Poličce si s...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Chrudim - Aktiv sezóny 2016/2017 přinesl definitivní podobu nového ročníku Krajské hokejové ligy Pardubického kraje, kde působí i celek HC Chrudim. V...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Až na třetí finálový zápas si Chrudim schovala nejlepší výkon celé série a po vítězství 5:2 se může radovat z triumfu v Poháru Vladimíra...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Ačkoliv vstupovali chrudimští hokejisté do derby s Hlinskem z prvního místa jako velcí favorité, hned úvodní utkání ukázalo, že nic...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chotěboř - V Chrudimi se slaví velký úspěch! Místní hokejový klub mužů totiž dokázal vyhrát základní část krajské hokejové ligy a do vyřazovacích...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - V nedělním hokejovém střetnutí zavítala do Chrudimi Polička, která držela krok pouze první polovinu střetnutí. Nakonec se z toho vyklubalo...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Hokejisté v krajském přeboru zažívají vynikající vstup do nového ročníku. Po výhře nad dalším silným soupeřem vládnou společně s Českou...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - Poprvé v nové sezóně se museli chrudimští hokejisté smířit s porážkou. Zimní stadion totiž vykradla Česká Třebová, která rozhodla o své...Celý článek »