Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Nad celou Českou republiku se prý v těchto dnech „nasával“ vzduch z Afriky. Teploty atakují téměř čtyřicítku ve stínu, na slunci je ještě...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Chrudim – Podvody při prodeji mobilních telefonů a další elektroniky jsou prakticky na denním pořádku. Lidem místo kýženého chytrého mobilu často...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim – Zatímco dopravní policisté řeší množící se dopravní nehody v okolí města, strážníci městské policie nemohou nechat bez odezvy třeba řádění...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Neděle 28. srpna nebyla pro strážníky městské policie dnem, kdy by nevěděli kam dřív skočit. V poklidu plynoucí víkendovou službu, kterou...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - Ani prvního dubna neměli strážníci „na růžích ustláno“ a museli vyjíždět k opilcům, chmatácké mládeži a honili rovněž imaginárního psa v...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Pardubice - Na tísňovou linku 156 volal jistý muž s tím, že na schodech u domu sedí opilý muž a má u sebe psa, který budí přinejmenším respekt...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Seč/Lukavice - K požáru rekreační chaty vyrážely před třetí hodinou ranní celkem čtyři jednotky hasičů, konkrétně profesionální hasiči ze Seče a...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Dobrý den, posílám foto nalezeného pejska. Byl nalezen dnes 4.9.2014 ráno mezi obcemi Horka a Silnice (poblíž Chrasti). V příkopě u silnice u lesa....Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Seč - Na adresu naší redakce se obrátila autorka zprávy se žádostí o výzvu s upozorněním všech pejskařů, aby si dávali pozor na lidskou rukou...Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek v podvečer oznámila strážníkům náhodná kolemjdoucí, že na křižovatce Švermovy a Chelčického ulice leží na zemi větší hnědý...Celý článek »