Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 8 let 28 týdnů
Seč/Slatiňany/Chrudim - Chrudimská dopravní policie hledá svědky celkem tří dopravních nehod, ke kterým došlo v uplynulých dnech na silnicích...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim/Seč -  Chrudimská dopravní policie prověřuje okolnosti čtyř nehod, ke kterým došlo ve zmiňovaných městech v období mezi 14. a 17....Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Hlinsko/Chrudim - Dopravní policie se obrací na svědky nehod, ke kterým došlo v uplynulých dnech ve zmiňovaných městech, aby se jim přihlásili. K...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim/Medlešice/Čankovice - Zdejší oddělení dopravní policie se obrací na veřejnost se žádostí, aby se jim přihlásili svědci dopravních nehod a...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 4 dny
Orel/Slatiňany – V pondělí o půl dvanácté zmizely zákazové značky a obchvat kolem Slatiňan se stal průjezdným. Hejtman Martin Netolický (ČSSD) sdílel...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Chrudim – Od jara do podzimu zaznamenala policie v úseku chrudimského obchvatu mezi obcemi Orel a Slatiňany celkem 8 řádění, která skončila...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 4 dny
Slatiňany/Orel - O tom, jak ničí stavba obchvatu nervy mnoha obyvatel, jsme vás už před nedávnem informovali. Potvrzuje to i případ, kdy někdo...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 1 den
Chrudim – TECHNOhrátky, které se konaly 29. září na Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole Chrudim, se nesly ve znamení dobré nálady, pohody...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Chrudim/Nasavrky – Možná přijdou i o řidičák. V posledních zářijových týdnech je to jedna policejní akce za druhou. Policie měří a...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 3 dny
Pardubický kraj/Chrudim – Stalo se již tradicí, že se v září a říjnu koná festival Týdny pro duševní zdraví. Ten nabízí spoustu...Celý článek »