Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 16 týdnů
Chrudim - Každý hokejista bere play-off za vrchol sezóny. I Chrudimští se nyní dočkali a právě dnes v 18:30 bude vhozeno úvodní buly čtvrtfinále...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 4 dny
Nové Město nad Metují – Můj dům, můj hrad. Bohužel toto pravidlo platilo i v rozhodujícím pátém čtvrtfinálovém utkání. Spartaku patřily opět úvodní...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim – Do středečního čtvrtfinálového utkání vstupovali s lepší náladou hráči týmu TJ Spartak Nové Město nad Metují, jelikož vedli v sérii 2:1....Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Nově Město nad Metují – V třetím čtvrtfinálovém souboji byl úspěšnější tým TJ Spartak Nové Město nad Metují, který tak před středečním utkáním v...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 6 dnů
Chrudim - Druhé čtvrtfinálové utkání mezi týmy HC Chrudim a TJ Spartak Nové Město nad Metují se odehrálo ve středu od 19,00 hodin na zimním...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Třebechovice pod Orebem – Ve druhém osmifinálovém souboji se Chrudim představila na ledě soupeře z Třebechovic pod Orebem. Hosté chtěli odčinit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – První osmifinálové utkání naplnilo predikce. Proti sobě se postavily zcela neznámé celky a to, že Chrudim skončila po základní části na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Choceň – Chrudimští hokejisté za neskutečné podpory obrovského množství svých fanoušků předvedli na ledě Chocně nejlepší výkon ze všech pěti utkání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Chrudim – První čtvrtfinálovou bitvu zvládli chrudimští hokejisté na výbornou a po velmi dobrém výkonu jasně přehráli okresního rivala z Hlinska....Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Chrudim - Parádní čtvrtfinálová série proti hokejistům Chocně je zapomenuta, v úvodním semifinále stačily dvě branky Chotěboři na úvodní bod. ...Celý článek »