Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 49 týdnů
Jablonec nad Jizerou - Lyžařský oddíl TJ Chrudim za přispění Města Chrudim uspořádal již 36. ročník lyžařských závodů pro děti a mládež, který se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – S velkou slávou a za účasti politiků i úředníků byl otevřen dlouho očekávaný sjezd do Klobásova. Tato nová komunikace a prý i dopravní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Dokončovaný sjezd ke sportovištím veřejnost většinou vítá doslova s nadšením. Po jeho dokončení nejen že se uleví obyvatelům ulic v okolí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Jednou z probíhajících staveb, které obyvatele města nejvíce zajímají, je, krom přednádraží a obchvatu, též sjezd ke sportovištím do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Stavba sjezdu ke sportovištím úspěšně pokračuje. V Klobásově zmizely stromy a stavaři provádí skrývku zeminy. Pokud vše půjde podle plánu,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Stavba nového sjezdu ke sportovištím do Klobásova byla zahájena, budování skateparku na louce u Tesca pokračuje. K prvnímu červenci však...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Zahájení stavby nového sjezdu ke sportovištím v Klobásově velká část veřejnosti uvítala. Radují se především obyvatelé domků z okolí „...Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Chrudim – První krok byl úspěšně učiněn. Městští úředníci a zástupci stavební firmy se sešli v Klobásově, aby prozkoumali budoucí staveniště sjezdu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Sjezd ke sportovištím, ke krytému kluzišti, bazénu a potenciálně i nové sportovní hale v Klobásově, měl osud nejistý. Místostarosta Aleš...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – Bude? Nebude? Po určitém zaváhání před cílovou rovinkou, kdy vedení města nedokázalo bouchnout do stolu a prosadit si svou v zájmu občanů a...Celý článek »