Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 6 let 25 týdnů
Pardubice - V souvislosti se zveřejněným případem násilné smrti muže na pardubickém autobusovém nádraží hledá policie dva důležité svědky,...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 dny
Pardubice - Strážníci přijali oznámení na 42letého opilého muže, který svou nahromaděnou energii soustředil výhradně na dopravní ceduli. ...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Pardubice - Obyvatelé z Dubiny si mohou oddychnout. Policii se podařilo zadržet vandala, který jim ničil jejich auta. K jeho dopadení přispěla...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Jak smyslů zbavený řádil na třídě Míru namol opilý mladík. Svou zlost si vybíjel nejenom na zaparkovaných autech, ale doslova na všem, co...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - V neděli před 17. hodinou bylo strážníkům nahlášeno demolování autobusové zastávky na Palackého třídě jakýmsi vandalem. Strážníci na...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Pardubice - V půl jedenácté večer přišel do jedné z místních restaurací alkoholem opilec, který se hned od dveří pustil do přítomných hostů...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Pardubice - Strážníci byli voláni do ulice Na Drážce, kde jeden z obyvatelů domu úmyslně rozbil sklo ve vchodových dvéřích. Strážníkům uvedl, že...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 2 dny
Pardubice – V sobotu 8. ledna 2022 krátce před čtvrtou hodinou ranní muž a žena náhodně prohlíželi kontejnery v lokalitě Labský palouk...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Pardubice – V noci na Silvestra se v Devotyho ulici, kousek od Zborovského náměstí, kde okolí snímá kamera městské policie, toulala malá tříletá...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 den
Pardubice – Kdo nemůže jet do Prahy na odborníky oceňovanou výstavu Torzo - Vzpomínky na budoucnoust s fotkami od Pavla Diase, kterou připravil Lukáš...Celý článek »