Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 33 týdny
Seč - Měření hygieniků hlásí ideální podmínky pro koupání v Sečské přehradě. Vyplývá to z posledních vzorků odebraných ze tří odběrných stanovišť, v...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Seč - Voda v Sečské přehradě se zhoršila. Konstatují to od posledního měření krajští hygienici, kteří celkem na třech místech naměřili přibývající...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Seč - Přestože návštěvníci Sečské přehrady poukazovali v posledních dnech na zhoršenou kvalitu vody v přehradní nádrži, chrudimští hygienici...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Konopáč/Seč/Mělice - Kvalita vody v přírodních koupalištích se v posledních dnech výrazně zhoršila. Vyplývá to ze zprávy chrudimské pobočky krajské...Celý článek »
vydáno před 10 let 22 týdny
Seč - S koupáním v Sečské přehradě je alespoň prozatím šmitec. Mohou za to střevní bakterie, které zamořily celou přehradní nádrž. Potvrdil to...Celý článek »
vydáno před 10 let 48 týdnů
Chrudim - Hygienikům se zatím nepodařilo od počátku února zastavit epidemii příušnic a nakažených lidí stále přibývá. Každým týdnem je v Chrudimi,...Celý článek »
vydáno před 11 let 4 dny
Chrudim - Pardubický kraj zasáhla epidemie příušnic a mezi nejvíce zasažené oblasti patří vedle Pardubic především Chrudim. Největší výskyt této...Celý článek »