Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim - I druhé domácí střetnutí před startem nového ročníku VARTA FUTSAL ligy futsalisté ERA-PACKu Chrudim zvládli na výbornou. Před vlastními...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Po nedělním desetigólovém výprasku v Praze si brankových hodů užili také fanoušci doma v Chrudimi! Před vlastním publikem se střelci ERA-...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Praha / Chrudim - Třítýdenní pauza způsobená evropským šampionátem v Bělehradě je za námi, na řadu přichází závěr základní části CHANCE Futsal ligy....Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Chrudim zakončila základní část s dvěma porážkami a jednou remízou na kontě, ve zbytku zápasů si připsala tříbodové vítězství. Poslední...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Chrudimští futsalisté bodové počty, rozdíly ve skóre a vzájemné zápasy již řešit nemusí. O jejich osudu je rozhodnuto, do play-off jdou ze...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Chrudim - Chrudimští odstartovali svoji sérii na venkovním hřišti výhrou proti pražské Slavii. Vítězství se nerodilo úplně nejjednodušším způsobem,...Celý článek »
vydáno před 6 let 27 týdnů
Chrudim - Chrudimští hráči mají za sebou další vítězné vystoupení v play-off, ve třetím zápase však dokázala Slavia velmi nepříjemně vzdorovat....Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim - První zápas v cestě za desátým titulem v CHANCE Futsal Lize mají za sebou hráči Chrudimi, kteří na domácí palubovce před početným publikem...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Praha - Ve finále FINAL FOUR čekal U-16 ERA-PACKu tým Slavie Praha, který udolal v semifinále svého brněnského soupeře. Skvělou bitvu předvedli...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Chrudim - Fanoušci Era-Packu jsou opět v pozoru, čtvrtfinálová série pokračuje. Chrudimští mají možnost sérii na domácí půdě uzavřít a po třech...Celý článek »