Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 25 týdnů 4 dny
Chrudim – S blížící se poutí zavítá do „města tří muzeí“ mnoho návštěvníků. My jsme se vypravili incognito do Muzea barokních soch. Uvítal nás skvělý...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 3 dny
Chrudim – Město Chrudim začíná s opravou souboru pěti památkově chráněných soch na pískovcovém parapetu rampy v Široké ulici, která některým...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Předhradí – Panská zahrada v Předhradí hradu Rychmburk rozkvete v neděli 5. července v 18 hodin koncertem hudebníků a přátel tří...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Předhradí - V neděli v 23.01 hodin vyjížděli profesionální hasiči z Hlinska na silnici z Předhradí do Lažan. Důvodem byla havárie...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Chrudim - Snahu alespoň částečně zachovat původní projekt Muzea barokních soch teď projevili městští radní. Na své posledním dubnovém jednání totiž...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice - V sobotu odpoledne vyrážely hasičské vozy do Předhradí, kde měl hořet lis na slámu. Na místě se sjely jednotky hasičů z Hlinska...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Předhradí - Skutečští policisté se zabývají krádeží věcí, které ve zmiňované obci zmizely z osobního auta. Zloděj zřejmě využil rachotu motorové pily...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Předhradí/Chrudim/Hrochův Týnec - Dopravní policie se obrací na svědky nehod, k nimž došlo na zmiňovaných místech, aby se jim přihlásili a...Celý článek »
vydáno před 9 let 49 týdnů
Chrudim/Sobětuchy/Předhradí - Dopravní policie se obrací na svědky nehod, k nimž došlo v uplynulých dnech na silnicích Chrudimska, s žádostí o...Celý článek »
vydáno před 10 let 16 týdnů
Krouna/Předhradí/Luže - Ke dvěma závažným dopravním nehodám sem vyráželi dopravní policisté. Svůj podíl na nich měla nejenom mokrá silnice, ale i...Celý článek »