Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 29 týdnů
Kunětice/Ráby - Dnes těsně před sedmou hodinou ranní došlo na silnici u zmiňovaných obcí na Pardubicku k vážné dopravní nehodě dvou osobních aut.Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Ráby - Druhý svátek vánoční vyráželi hasiči celkem k 11 nahlášeným událostem. Tou nejtragičtější byla nehoda poblíž zmiňované obce na Pardubicku...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim - Muž v jednom z místních supermarketů vážně poranil osmiletou dívku pohybující se na invalidním vozíku. Zbaběle ji tam...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Ráby - V této obci na Pardubicku se schylovalo k tragédii. Málem se tady při návštěvě exekutora oběsil jeden z místních obyvatel. V ...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Ráby - Janu Pokornému známému z televizní reality show „Farmář hledá ženu“ shořel srub. Farma, kterou pod Kunětickou horou obhospodařoval,...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - V pondělí po 22. hodině volala zdravotní sestra dětského oddělení zdejší nemocnice, že jim odsud utekla hospitalizovaná dívka, která u...Celý článek »
vydáno před 10 let 37 týdnů
Ráby - V této obci pod Kunětickou horou začali se začleňováním mentálně postižených z místního ústavu do běžného života tím, že je ...Celý článek »