Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Odbilo čtvrt na dvanáct, když do Bowling baru Stromovka musela v pátek vtrhnout hlídka městské policie, aby učinila přítrž agresivnímu...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim – Najít v dnešní době spolehlivého zaměstnance, je téměř nadlidský výkon. Dvakrát to platí v pohostinství, kde není příliš velkou výjimkou,...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Pardubice - Strážníci přijali prostřednictvím tísňové linky stížnost barmana, který uvedl, že ho měl napadnout jeden z přítomných hostů. „...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Pardubice - Krátce po čtvrté hodině ranní došlo k napadení obsluhy v jednom z místních barů. Napadený byl převezen záchrannou službou...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Nepořádek a hluk, kterým se vyznačují především mladí lidé „okupující“ lavičku nedaleko kostela svaté Kateřiny, nemá podle všeho konce....Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice - Během uplynulého víkendu skončila policejní hlídka potulování se mladistvé dívky, která si už nějakou dobu užívala svobody na útěku z...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - Ve středu téměř hodinu po poledni oznámila strážníkům obsluha restaurace Kateřiny, že tam mají hosta, který odmítá zaplatit svou útratu. Na...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Chrudim - Personál restaurace Kateřina v Havlíčkově ulici volal v neděli po 12. hodině dopoledne na pomoc strážníky, protože tu došlo k napadení...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Hradec Králové/Přelouč/Pardubice - Do vězení na 11 let poslal krajský soud 37letého Petra Říhu z Pardubicka za to, že v loňském listopadu...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 týdnů
Chrudim - Před půlnocí oznámil strážníkům jistý muž, že byl napaden servírkou místního baru ve Štěpánkově ulici. Měla mu údajně strhnout stříbrný...Celý článek »